Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

a otrzymasz kupon rabatowy o wartości 1zł!

nie teraz nie, dziękuję
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

511 757 559

biuro@studio5s.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-17:00

Studio5S

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

w naprawie sprzętu elektronicznego

tj. aparaty fotograficzne, drony, quadrokoptery, modele RC. 


Prowadzimy serwis napraw pogwarancyjnych.

DJI Phantom 4 Pro+

Dron do zastosowań profesjonalnych powinien być wybrany z pełną świadomością.

Powinno paść pytanie do czego dron ma służyć?
W cenie 8799.00 zł można kupić Phantom 4 Pro+ kliknij
Jest to dron powszechnie używany przez wielu operatorów w Polsce. Model z powodzeniem wystarczy do filmowania i robienia zdjęć typu ślub, wesele, krajobraz okolicy. Jeśli chcemy drona którego obsługuje 2 operatorów z obrotową kamerą do dynamicznych szybkich ujęć bez śmigieł w kadrze np. filmy akcji, to niezbędny okaże się Inspire. Drony typu Mavic i Spark są używane do innych celów raczej sportowych lub rekreacyjnych.

Najchętniej wybieranym modelem jest DJI Phantom 4 Pro+


Aparatura sterująca w wersji 4Pro+ posiada zintegrowany wyświetlacz 1080p o przekątnej 5,5 cala. Wyświetlacz dzięki ponad dwukrotnie większej jasności pozwala na sterowanie nawet w najbardziej słoneczne dni. Kamera, wyposażona w 1-calowy, 20-megapikselowy sensor Exmor R CMOS, zdolny do nagrywania materiału 4K w 60 klatkach. i robienia zdjęć seryjnych w 14 klatkach

Zastosowano w tym modelu mechaniczną migawkę (regulacja ręczna) która eliminuje efekt rollng shutter. Efekt powstaje przy fotografowaniu albo filmowaniu szybko poruszających się obiektów. W niektórych sytuacjach elementy przelatujące przez kadr z dużą szybkością są zdeformowane.

Przez charakterystykę zgrywania informacji z matrycy światłoczułej w niektórych sytuacjach elementy przelatujące przez kadr z dużą szybkością są zdeformowane. Jednak dlaczego się tak dzieje i jak to wygląda?

Video wspiera kodowanie H.264 4K w 60 klatkach i H.265 w 30 klatkach, z prędkością zapisu 100 Mb/s w obu przypadkach. Sensor jest prawie czterokrotnie większy niż zastosowany w Phantom 4 sensor 1/2.3 cala. Maksymalne ISO wynosi 12800, zwiększono też kontrast. Zastosowano optykę F2.8 o ogniskowej 24mm, składającą się z 8 elementów, w tym 2 asferycznych.

PH 4 Pro+ posiada dodatkowe sensory również z tyłu i po bokach. Zwiększa to jego bezpieczeństwo podczas lotu. Wykrywanie przeszkód odbywa się w pięciu kierunkach. Sensory podczerwieni znajdujące się po bokach. Wszystkie te sensory tworzą 5-stronny system wykrywania przeszkód oraz 4-stronny system ich omijania. Już sama manetka w dronie wzbudza zaufanie. Phantom 4 jest prosty w sterowaniu a jego reakcje na ruchy manetkami są bardzo płynne.

Jakość filmów i zdjęć oraz proste sterowanie sprawia, że to jak na razie najlepszy wybór w tej cenie.

Aktualności